درباره ما

بهترین کلینیک زیبایی در غرب تهران

کلینیک پوست و مو، زیبایى و لیزر دکتر x، یکى از بهترین و مجهزترین مراکز لیزر پوست و زیبایى و تناسب اندام در غرب تهران (بلوار x) مى‌باشد. در این مرکز، عرضه خدمات تشخیصى-درمانى تخصصى پوست و مو، زیبایى و لیزر و همینطور خدمات لاغرى و تناسب اندام با بالاترین سطح کیفیت به هموطنان عزیز عرضه مى‌شود.

افتخار ما این است که بهترین‌ دستگاه‌‌ها از بهترین برندهاى دنیا را زیر یک سقف گرد آورده‌ایم. دستگاه لیزر موى زائد الکساندرایت Gentlelase، دستگاه لیزر موى زائد دایود Lightsheer مدل XC، دستگاه لیزر Co2 فرکشنال مدل eCo2، دستگاه Exilis مدل elite و دستگاه X-Wave از جمله تجهیزات موجود در کلینیک هستند.

این روزها به دلیل آلودگی و وجود بیماری‌های مختلف، پوست و موی افراد زیادی دچار بیماری‌های خاص می‌شود از همین رو کلینیک پوست و مو، لیزر و لاغری دکتر x با بهره‌مندی از تیم متخصص و باتجربه و با کمک از دستگاه‌های معتبر و جدید روز دنیا شما را مطمئن به خواسته مطلوبتان می‌رساند. ما در کلینیک زیبایی دکتر x با توجه به وضعیت سلامت بیمار در هر ناحیه که بخواهید با استفاده از لیزر، زیر نظر پزشک متخصص و اپراتور با تجربه، شما را از شر موهای زائد خلاص می‌کنیم.